رضایت شهروندان از اولویت کاری شهرداری است

به گزارش پایگاه خبری ۱۵ دی ابرکوه"محمد رضا باقی پور، روز شنبه درحاشیه بهره برداری از میدان امام حسین (ع) شهر مهردشت درگفت وگو با خبرنگار ما اظهارکرد: شهرداری با 33رویکردی برنامه محور و هدفمند در اجرای طرح های عمرانی حرکت می کند.
وی بابیان اینکه بودجه شهرداری در سال ۹۵، به ارزش ۲۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال مصوب شد افزود: این میزان بودجه نسبت به سال قبل ۱۵ درصد رشد دارد.
این مسئول تصریح کرد: درسهم بودجه عمرانی برای بیش از ۵۵ پروژه‌های عمرانی و برنامه‌های فرهنگی شامل آسفالت معابر، ساخت پارک و فضای سبز، توجه به چهره و منظر شهری و بافت تاریخی ، اصلاح کوچه ها ، تملک اراضی و مسیر خیابانها دیده شده است که هم اکنون دردست اجراست.
باقی پور، از اجرای آسفالت معابر شهری خبر داد و گفت: تاکنون ۶۰هزار متر مربع آسفالت معابر در این شهراجرا شده و پیش بینی می شود باتوجه به وضعیت اقتصادی این رقم تا پایان امسال به ۹۰هزارمترمربع برسد.
شهردار مهردشت همچنین از بهره برداری میدان خروجی این شهر به طرف دهستان اسفندار خبرداد و خاطرنشان کرد: برای این میدان که ۲۰ هزار مترمربع وسعت دارد ۱۱میلیارد ریال هزینه شده است.
وی ادامه داد: باتوجه به نیمه تمام ماندن میدان ورودی شهر مهردشت افزود: برای تکمیل این میدان نیاز به شش میلیارد ریال بودجه نیاز است .