تور رایگان مهردشت گردی در فروردین 95

به گزارش سرو ابرکوه؛ محمدرضا باقی پور شهردار مهردشت اظهار کرد: این تور با سه دستگاه اتوبوس و مینی بوس از محل سرو ۴۵۰۰ ساله ابرکوه برای جابجائی مسافران نوروزی از ابرکوه به طرف شهرمهردشت مهیا ست.

وی افزود: تمام بسترهای سفر نوروزی رایگان است و مهمانان می توانند از این امکانات به صورت دو نوبت صبح و عصر ازمحل سرو ۴۵۰۰ساله مستقر است بهره مند شوند.

باقی پور ادامه داد: مسافران در این تورهای رایگان گردشگری می توانند با سفر به مناطق مختلف دیدنی شهر مهردشت و بخش بهمن از جاذبه های تاریخی و طبیعی این منطقه بهرمند شوند.

شهردار مهردشت از مهیا شدن یک مدرسه با امکانات لازم و استقرار چادرهای اقامتی در مجاورت شهرداری برای اسکان مسافران نوروزی خبر داد و خاطرنشان کرد: مسافران درمدت اقامت می توانند ازنمایشگاه صنایع دستی که شامل ۵۰۰ اثر صنایع دستی و همچنین استفاده از آش محلی و غذاهای سنتی درخانه سردار دایر است استفاده کنند.

این مسئول خاطرنشان کرد: مسجد جامع، امام زادگان سید محمود و سید احمد(ع)، قلعه های حسن خان، تیرکلام، عبدالله آباد هارونی، هک ، خانه اسماعیل خانی، خانه ومقبره سردار، کفه نصرت آباد، بوستان مهتاب مکان های زیارتی، دیدنی، تاریخی بخش بهمن و شهر مهردشت است.