به مناسبت روز خبرنگار؛ شهرداری وشورای اسلامی مهردشت از خبرنگاران تقدیر کردند

درابتدای نشست دیروز شهرداری و شورای اسلامی شهر مهردشت به مناسبت روز خبرنگار، حجت الاسلام علیزاده امام جمعه بخش بهمن و شهر مهردشت از زحمات خبرنگاران شهرستان تشکر کرد و خواستار پوشش خبری بیشتر اصحاب رسانه از این بخش و شهر شد.

درابتدای  نشست دیروز شهرداری و شورای اسلامی شهر مهردشت به مناسبت روز خبرنگار، حجت الاسلام علیزاده امام جمعه بخش بهمن و شهر مهردشت از زحمات خبرنگاران شهرستان تشکر کرد و خواستار پوشش خبری بیشتر اصحاب رسانه از این بخش و شهر شد.

ایشان افزود انتقاد سازنده خوب است اما انتقادی که به جا و صحیح باشد، و منتقد باید نقاط مثبت و قوت را در کنارضعفها ببینید.

 

درادامه مرادی ریاست شورای اسلامی شهر مهردشت افزود:

به طور یقین باور داریم سختی ها و زحمات شما در حل بعضی مشکلات همچون درمانگاه مهردشت چاره ساز بوده و خواهد بود پس امیدواریم همچنان شاهد حضور شما در کنار مردم و مسئولین شهر مهردشت باشیم.

 

همچنین دراین مراسم باقی پور شهردار مهردشت :

با اشاره به مقام والای شهدا و شهید خبرنگار ابرکوه علی اکبر کارگر و ضمن تقدیر از خانم فلاحزاده بابت همکاری به جا و مستمر، از باقی خبرنگاران خواستار همکاری بیشتر با مسئولین شهر مهردشت و دفتر امام جمعه بخش بهمن شد.

 

کارگران عضور شورای اسلامی شهر مهردشت ادامه داد:

همانطور که نیمه پر لیوان و گزارشهای عملکردی در خبرگزاریها مشاهده می شود بهتر است کمبودها و نواقص نیز مطرح گردند تا کمکی به مسئولین برای حل مشکلات شود.

 

همچنین اصحاب رسانه و خبرنگاران حاضر در جلسه نیز با پرداختن به مباحث و موانع کاری خود برای پوشش خبری بهتر شهر مهردشت و بخش بهمن، خواستار حمایت از سوی مسئولین شدند.

 

و در پایان این مراسم از خبرنگاران تقدیر شد.