به مناسبت روز خبرنگار؛ شهرداری وشورای اسلامی مهردشت از خبرنگاران تقدیر کردند

به مناسبت روز خبرنگار؛ شهرداری وشورای اسلامی مهردشت از خبرنگاران تقدیر کردند


به مناسبت روز خبرنگار؛ شهرداری وشورای اسلامی مهردشت از خبرنگاران تقدیر کردند

درابتدای نشست دیروز شهرداری و شورای اسلامی شهر مهردشت به مناسبت روز خبرنگار، حجت الاسلام علیزاده امام جمعه بخش بهمن و شهر مهردشت از زحمات خبرنگاران شهرستان تشکر کرد و خواستار پوشش خبری بیشتر اصحاب رسانه از این بخش و شهر شد.

درابتدای  نشست دیروز شهرداری و شورای اسلامی شهر مهردشت به مناسبت روز خبرنگار، حجت الاسلام علیزاده امام جمعه بخش بهمن و شهر مهردشت از زحمات خبرنگاران شهرستان تشکر کرد و خواستار پوشش خبری بیشتر اصحاب رسانه از این بخش و شهر شد.

ایشان افزود انتقاد سازنده خوب است اما انتقادی که به جا و صحیح باشد، و منتقد باید نقاط مثبت و قوت را در کنارضعفها ببینید.

 

درادامه مرادی ریاست شورای اسلامی شهر مهردشت افزود:

به طور یقین باور داریم سختی ها و زحمات شما در حل بعضی مشکلات همچون درمانگاه مهردشت چاره ساز بوده و خواهد بود پس امیدواریم همچنان شاهد حضور شما در کنار مردم و مسئولین شهر مهردشت باشیم.

 

همچنین دراین مراسم باقی پور شهردار مهردشت :

با اشاره به مقام والای شهدا و شهید خبرنگار ابرکوه علی اکبر کارگر و ضمن تقدیر از خانم فلاحزاده بابت همکاری به جا و مستمر، از باقی خبرنگاران خواستار همکاری بیشتر با مسئولین شهر مهردشت و دفتر امام جمعه بخش بهمن شد.

 

کارگران عضور شورای اسلامی شهر مهردشت ادامه داد:

همانطور که نیمه پر لیوان و گزارشهای عملکردی در خبرگزاریها مشاهده می شود بهتر است کمبودها و نواقص نیز مطرح گردند تا کمکی به مسئولین برای حل مشکلات شود.

 

همچنین اصحاب رسانه و خبرنگاران حاضر در جلسه نیز با پرداختن به مباحث و موانع کاری خود برای پوشش خبری بهتر شهر مهردشت و بخش بهمن، خواستار حمایت از سوی مسئولین شدند.

 

و در پایان این مراسم از خبرنگاران تقدیر شد.